Nazirlərin may ayı üçün vətəndaş qəbulu cədvəli açıqlanıb

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2022-ci ilin may ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

SOSİUM.az-ın məlumatına görə, vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

S/n Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu Qəbulun keçirildiyi

gün

1. Ağcabədi Ağcabədi, Ağdam, Laçın Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

06
2. İmişli İmişli, Saatlı, Sabirabad Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

06
3. Hacıqabul Hacıqabul, Şirvan Ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev 12
4. Ucar Ucar, Ağdaş, Göyçay, Kürdəmir, Zərdab Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 13
5. Quba Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən Təhsil naziri

Emin Əmrullayev

13
6. Bərdə Bərdə, Tərtər Baş prokuror

Kamran Əliyev

16
7. Kürdəmir Kürdəmir, Ucar, Zərdab Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli 17
8. Göygöl Göygöl, Daşkəsən “Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

17
9. Şəmkir Şəmkir, Gədəbəy Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

19
10. Mingəçevir Mingəçevir, Yevlax Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev 19
11. Qazax Qazax, Ağstafa, Tovuz “Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

19
12. Masallı Masallı, Cəlilabad Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

20
13. Salyan Salyan, Neftçala Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

20
14. Yevlax Yevlax, Mingəçevir Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

20
15. Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

20
16. Qusar Qusar, Quba Kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

20
17. Gəncə Gəncə, Goranboy, Samux, Göygöl, Şəmkir, Daşkəsən, Kəlbəcər Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

20
18. Şəki Şəki, Qax “Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

23
19. Goranboy Goranboy, Naftalan, Xocalı Baş prokuror

Kamran Əliyev

25
20. Ağdam

(Quzanlı qəsəbəsi)

Ağdam, Ağcabədi, Laçın Mədəniyyət naziri

Anar Kərimov

26
21. Saatlı Saatlı, Sabirabad, İmişli Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

26
22. Neftçala Neftçala, Salyan İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

26
23. Quba Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən, Xızı Daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

27
24. Şabran Şabran, Quba, Qusar, Xaçmaz, Siyəzən Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

27
25. Qax Qax, Şəki Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

Səfər Mehdiyev

27
26. Xaçmaz Xaçmaz, Şabran Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

27
27. Zaqatala Zaqatala, Balakən Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

27
28. Qəbələ Qəbələ, Oğuz “Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

27

Oxşar xəbərlər